DataLife Engine > Обласні новини > Перевозив автомат в автомобілі: на Олевщині поліція завершила розслідування незаконного поводження зі зброєю

Перевозив автомат в автомобілі: на Олевщині поліція завершила розслідування незаконного поводження зі зброєю


31.07. Разместил: yuriy
На початку липня правоохоронці відділення поліції № 2 (м. Олевськ) Коростенського райуправління, патрулюючи в громаді, зупинили за порушення Правил дорожнього руху автомобіль Renault. В багажному відділенні водій перевозив автомат та набої. Нині чоловіка ознайомлено з обвинувальним актом, матеріали направлено до суду.

Слідчі встановили, що 37-річний житель Олевської громади знайшов чохол з автоматом та трьома десятками набоїв калібру 5,45 мм у лісовому масиві. Він забрав знайдене, не повідомивши про це правоохоронні органи, та перевозив зброю у своєму авто.

Після проведення необхідних експертиз та інших процесуальних дій, слідчі інкримінували чоловікові незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами (ч. 1 ст. 263 КК України). Днями під керівництвом Олевського відділу Коростенської окружної прокуратури досудове розслідування було завершено.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Водночас поліцейські нагадують, що громадяни можуть задекларувати знайдену зброю та законно володіти нею до кінця воєнного стану.

Шановні громадяни, пам’ятайте, що у разі виявлення зброї, боєприпасів, вибухових речовин чи інших предметів, що можуть становити небезпеку, необхідно одразу ж повідомити до поліції. Будьте відповідальними!

Перевозив автомат в автомобілі: на Олевщині поліція завершила розслідування незаконного поводження зі зброєю

Перевозив автомат в автомобілі: на Олевщині поліція завершила розслідування незаконного поводження зі зброєю


Джерело: https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/225327-perevoziv-avtomat-v-avtomobl-na-olevschin-polcya-zavershila-rozslduvannya-nezakonnogo-povodzhennya-z-zbroyeyu.html

Вернуться назад