DataLife Engine > Обласні новини > Лише через рік Герой на щиті повертається на Житомирщину

Лише через рік Герой на щиті повертається на Житомирщину


28.01. Разместил: yuriy
І знову страшна новина сколихнула Городницьку громаду!

Городницька територіальна громада з сумом повідомляє про загибель односельчанина, який мужньо захищав нашу країну, Маляренко Романа Івановича.

Лише через рік Герой на щиті повертається на Житомирщину


"Солдат, оператор безпілотних літальних апаратів, Маляренко Роман Іванович, 25.12.1988 року народження, загинув 25.01.2025р. внаслідок ураження ворожим FPV-дроном по автомобілю.

Словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.

Кожен загиблий Воїн – це болючий шрам на душі кожного з нас, їх імена назавжди будуть взірцем мужності, патріотизму та незламності.

Нехай душа загиблого Романа знайде вічний спокій …
Вічна пам'ять та вічна слава всім, хто загинув за Перемогу України!

Слава Україні! Героям Слава!

Інформацію щодо церемонії поховання буде повідомлено пізніше", - йдеться у повідомленні.

https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/235771-lishe-cherez-rk-geroy-na-schit-povertayetsya-na-zhitomirschinu.html - джерело

Вернуться назад