DataLife Engine > Обласні новини > Від початку року на водоймах Житомирщини вже загинули 12 людей
Від початку року на водоймах Житомирщини вже загинули 12 людей20.06. Разместил: yuriy |
|
Від початку року на водоймах Житомирщини вже загинули 12 людей. Більшість трагедій сталася через нехтування простими правилами безпеки. Щоб нагадати людям про безпечний відпочинок біля води, офіцери-рятувальники громад постійно проводять профілактичні роботи. Один із таких заходів спільно з поліцейськими офіцери-рятувальники провели біля водойм Коростенського району. Під час спілкування з відпочивальниками рятувальники громад та правоохоронці нагадали, де безпечно купатися, чому не можна залишати дітей без нагляду та як діяти у разі небезпечної ситуації на воді. Літо має залишати по собі спогади про відпочинок, а не про втрати. Тож бережіть себе, стежте за дітьми біля води та не ризикуйте життям заради кількох хвилин сумнівних розваг! ![]() ![]() Вернуться назад |