DataLife Engine > Обласні новини > У Житомирському районі сапери ДСНС знищили боєприпас часів Другої світової війни
У Житомирському районі сапери ДСНС знищили боєприпас часів Другої світової війни24.06. Разместил: yuriy |
|
Сьогодні сапери знешкодили артилерійський снаряд часів Другої світової війни, який місцеві жителі виявили у лісі поблизу села Межирічка Житомирського району.
Якщо ви помітили підозрілий предмет, не торкайтеся його, не переміщуйте та не намагайтеся розібрати. Одразу телефонуйте за номерами «101» або «102». Ваша обережність може врятувати життя. ![]() ![]() ![]() ![]() Вернуться назад |