DataLife Engine > Обласні новини > Житомирські свободівці відзначили переможців футбольного турніру в Лугинах

Житомирські свободівці відзначили переможців футбольного турніру в Лугинах


30.04. Разместил: yuriy
ЛУГИНСЬКІ НОВИНИ - Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в прес-службі Житомирської обласної організації ВО «Свобода», 29 квітня 2012 року представники Житомирської обласної організації Всеукраїнського Об’єднання "Свобода" відвідали Лугини, де відбувся п'ятий щорічний турнір з футболу на честь відомого гравця Віктора Баннікова.

Перед початком турніру заступник голови Житомирської обласної організації ВО "Свобода" Надія Мудренок виступила з привітанням до учасників турніру, вручила грамоту організатору - голові федерації футболу Лугинського району Станіславу Івчуку за внесок у становлення здорової нації, та передала грошовий приз для переможців турніру.

Від організатора заходу житомирським свободівцям було подаровано книгу "Футбольна країна. Від Сяну - до Дону" з написом: "Бажаю сил, наснаги в боротьбі за розбудову держави Україна".

Результати турніру: 1-е місце посіла команда ветеранів футболу селища Лугини (на фото), 2-е місце посіла команда з Житомира, далі - команди з Коростеня та Олевська.

Житомирські свободівці відзначили переможців футбольного турніру в Лугинах


Житомирські свободівці відзначили переможців футбольного турніру в Лугинах

Вернуться назад