DataLife Engine > Обласні новини > У селі Вільшанка Чуднівського району відзначили день Святого Іллі

У селі Вільшанка Чуднівського району відзначили день Святого Іллі


09.08. Разместил: yuriy
Чуднівський район Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в прес-службі Житомирської обласної організації ВО «Свобода», у День Святого Пророка Іллі у с. Вільшанка Чуднівського району відбулося богослужіння на місці будівництва нового храму. Священики Української православної церкви Київського Патріархату на чолі з Благочинним отцем Андрієм провели службу божу з молитвою про прискорення будівництва церкви у Вільшанці.

У селі Вільшанка Чуднівського району відзначили день Святого Іллі


Богослужіння відвідали також голова Житомирської обласної організації ВО «Свобода» Сидір Кізін та голова Чуднівського осередку ВО «Батьківщина» Олена Яременко. Сидір Кізін виступив перед місцевою громадою.

«Вільшанка – село, де жили мої рідні. Саме тут моя бабуся Галина Ковальчук 7-річною дівчинкою переховувалась у родичів, коли її батьків-простих селян із сусідніх Великих Коровинців вислали до Сибіру як «куркулів». У Вільшанці, за розповідями бабусі, вона зустріла Голодомор і бачила, як на залізничній станції гори зерна охороняли озброєні люди, в той час як селяни вмирали від голоду», - сказав Сидір Кізін.

Сидір Кізін побажав вільшанцям скоріше збудувати Храм та бути твердими у вірі, відстоювати свою свободу, щоб такого більше ніколи не повторилось.

Вернуться назад