DataLife Engine > Обласні новини > Прокуратура Житомирщини вимагає виплатити 815 працівникам понад 2 млн грн боргу по зарплаті

Прокуратура Житомирщини вимагає виплатити 815 працівникам понад 2 млн грн боргу по зарплаті


14.08. Разместил: yuriy
Коростенською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері керівнику КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міськради внесено подання з вимогою невідкладно вжити заходів та виплатити понад 2 млн грн боргу по зарплаті.

Установлено, що у порушення вимог чинного законодавства, упродовж більше двох місяців, працівникам виплачували зарплату не у повному обсязі та першочергово, а лише після здійснення інших платежів.

Унаслідок цього станом на 4 серпня поточного року 815 працівникам не виплачено 2 млн 160 тис грн заборгованої зарплати.

Спеціалізованою прокуратурою також буде надана правова оцінка бездіяльності органу контролю – Територіальній державній інспекції з питань праці у Житомирській області.

Прес-служба прокуратури Житомирської області

Вернуться назад