DataLife Engine > Обласні новини > Завтра на Житомирщині попрощаються із загиблими героями

Завтра на Житомирщині попрощаються із загиблими героями


11.02. Разместил: yuriy
Бердичівський район втратив на Донеччині двох своїх героїв. 10 лютого під Волновахою трагічно загинули бійці 10-го батальйону територіальної оборони Сергій Ковтун та Юрій Панасюк.

Молодший сержант Ковтун Сергій Леонтійович народився 12 липня 1971 року. Був призваний по мобілізації до Збройних Сил України 2 вересня 2014 року. У загиблого залишилися дружина та двоє синів.

Молодший сержант Панасюк Юрій Володимирович народився 24 лютого 1984 року. На схід України потрапив після мобілізації 10 червня минулого року. У бійця залишилися дружина та 3-річна донька.

Прощання із захисниками Батьківщини відбудеться 12 лютого у гарнізонному будинку офіцерів міста Бердичева з 11.00 до 12.00. В останню дорогу військовослужбовців проведуть коридором пошани. Сергія Ковтуна поховають в селі Бистрик, а Юрія Панасюка – в селі Гальчин.

Вічна пам'ять героям, які віддали своє життя за Україну

Вернуться назад