DataLife Engine > Обласні новини > На Житомирщині «бурштинова мафія» озброюється саморобними бомбами

На Житомирщині «бурштинова мафія» озброюється саморобними бомбами


06.08. Разместил: yuriy
У рамках спільних заходів із протидії незаконному видобутку бурштину міжвідомча група у складі співробітників Управління Служби безпеки України в Житомирській області, міліції та прокуратури провела обшук у приватному будинку одного з сіл Олевського району.

В оптових скупників «сонячного каменю» вилучено майже десять кілограмів бурштину та знаряддя для приймання-скупки каменю.

Крім того, у приміщенні знайдено предмет, зовні схожий на саморобний вибуховий пристрій, обмотаний липкою стрічкою із закладеними дрібними металевими кульками. Вибухівку направлено на експертизу.

Розпочато досудове розслідування в кримінальному провадженні за фактом порушення правил охорони або використання надр триває.

На Житомирщині «бурштинова мафія» озброюється саморобними бомбами

На Житомирщині «бурштинова мафія» озброюється саморобними бомбами

Вернуться назад