DataLife Engine > Обласні новини > Під Житомиром на р. Гуйва виявлено масову загибель риби

Під Житомиром на р. Гуйва виявлено масову загибель риби


05.08. Разместил: yuriy
До Державної екологічної інспекції у Житомирській області 04 серпня поточного року надійшло звернення від органів місцевого самоврядування про масову загибель риби на р. Гуйва в межах с. Піски, Житомирського району.

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Житомирської області спільно з працівниками Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Житомирській області здійснено виїзд. Факт загибелі риби підтвердився. На воді вздовж берегів р. Гуйва виявлено мертву рибу, а саме окунь, щука, судак, лящ. Відділом інструментально – лабораторного контролю здійснено проби води на вміст забруднюючих речовин, результати яких будуть відомі через декілька днів.

Працівниками Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Житомирській області відібрано загиблу рибу, яку направлено на експертизу в лабораторію для визначення імовірного забруднення, а також здійснено розрахунок шкоди завданої навколишньому середовищу.

Вернуться назад