DataLife Engine > Обласні новини > На Житомирщині лісопорушники завдали шкоди лісу на суму 86 тис грн

На Житомирщині лісопорушники завдали шкоди лісу на суму 86 тис грн


03.04. Разместил: yuriy
2 квітня 2017 року в ході проведення рейду з охорони лісових масивів працівниками лісової охорони Красноставського лісництва державного підприємства «ЛДЛАП Лугинський держлісгосп АПК» був помічений автомобіль ЗІЛ – 131, завантажений лісопродукцією породи береза, що виїжджав з лісу. На вимогу працівника лісової охорони , автомобіль не зупинився.

Працівниками лісгоспу спільно з працівниками Лугинського відділку поліції цей автомобіль і вивантажену з нього лісопродукцію виявили на території випалювання деревного вугілля в смт Лугини. На місці були проведені слідчі дії і складений акт огляду місця вчинення правопорушення від 03.0304.2017 року.

Виявлено, що в Красноставському лісництві незаконно зрубано 31 сироростуче дерево берези та 3 дерева вільхи, загальною масою 9,02 м³. Розмір шкоди, заподіяний лісовому господарству, становить 86021,99 грн.

Матеріали за цією справою направлені в Лугинський ВП Коростенського ВП ГУНП В Житомирській області.

Вернуться назад