DataLife Engine > Політика > Сергій Пашинський попередив про фальсифікації та афери

Сергій Пашинський попередив про фальсифікації та афери


15.01. Разместил: yuriy
Чим ближче до виборів, тим активніше народні обранці переймаються організацією виборчого процесу. Народний депутат від БЮТу Сергій Пашинський також прагне прозорого волевиявлення народу.

Нардеп зібрав житомирських журналістів і попередив про фальсифікації та афери з боку деяких учасників президентських перегонів. Сергія Пашинського турбує кількість хворих українців. Точніше та кількість кволих, яка написала заяви на голосування вдома. Нардеп не йме віри поданим цифрам і впевнений, що це чиста махінація.

Народний депутат закликає членів дільничних комісій, спостерігачів та звичайних українців до пильності. Аби не дати себе обдурити.

Застерігає народний депутат і фальсифікаторів. Радить подумати перед тим, як чинити злочин з бюлетенями.

Сергій Пашинський просить виборців не ігнорувати голосування. А скористатися своїм правом волевиявлення. Сам нардеп - бютівець налаштований оптимістично щодо результатів виборів.

Вернуться назад