DataLife Engine > Політика > У Житомирі УНМ сприяла проведенню дитячого фестивалю

У Житомирі УНМ сприяла проведенню дитячого фестивалю


19.04. Разместил: yuriy
«Великоднє мереживо» - під такою назвою днями в м.Житомирі пройшов обласний фестиваль дитячої творчості на духовну тематику. Серед інших сприяння у проведенні заходу надала і Обласна молодіжна громадська органіщація Української народної молоді. Про це повідомляє прес-служба УНП.

«Цей фестиваль проходить на теренах області вже вп’яте», - повідомила організатор та ідейна натхненниця заходу Ангеліна НЕСТЕРОВА, зауваживши, що «його особливістю є атмосфера духовного піднесення, яку створюють виступи дітей, адже всі твори, представлені на фестивалі (а це і пісні, і вірші, і інсценівки) носять духовний характер».

«Подібні заходи є надзвичайно важливими та актуальними в наш час як противага бездуховності та аморальності, які бачать наші діти і на екранах телевізорів, і в пресі, та й у житті», - зазначила пані НЕСТЕРОВА, подякувавши «всім структурам та організаціям, які з року в рік долучаються до проведення фестивалю, надаючи призи та подарунки для дітей та керівників колективів».

Вернуться назад