DataLife Engine > Політика > Житомиряни вже через 3 місяці забудуть про скандал навколо «Епіцентру»

Житомиряни вже через 3 місяці забудуть про скандал навколо «Епіцентру»


07.10. Разместил: yuriy
Про це повідомив у Житомирі на прес-конференції головний редактор тижневика «Коментарі:» Вадим Денисенко.

На запитання журналістів, чи вплине якось скандал з будівництвом супермаркету «Епіцентр» на результати виборів у Житомирі, політолог повідомив, що ні.

«Нажаль, це ні як не вплине на результати виборів у місті», - заявив журналіст.

Житомиряни вже через 3 місяці забудуть про скандал навколо «Епіцентру»


За його словами, аналіз виборчих технологій вказує на те, що люди забувають все вже через три місяці. І тому таку ж долю чекаю ситуація з Ботанічним садом.

А вже за три місяці до виборів, житомиряни скажуть для себе: «ну і працює супермаркет, ну і добре. Даже щось на 10 копійок дешевше ніж у магазині». І логіка людська буде така – «ну, у нас багато чого раніше вкрали, а тут ще й щось побудували».

Також, за словами Вадима, опозиція теж, з часом «забуде» про цей скандал з будівництвом «Епіцентру» в Ботанічному садку.


Вернуться назад