DataLife Engine > Політика > ОВК: На Житомирщині представників «Свободи» не допустили до виборів через те, що вони не можуть бути спостерігачами

ОВК: На Житомирщині представників «Свободи» не допустили до виборів через те, що вони не можуть бути спостерігачами


08.02. Разместил: yuriy
39 спостерігачів від «Свободи» не допустили до участі у проміжних виборах до Житомирської обласної ради по Червоноармійську.

Як повідомляє 1 Житомирський інформаційний, в окружній виборчій комісії запевняють, що ніякими політичними міркуваннями не керувались при прийнятті цього рішення.

У повідомлені йдеться, що обласна виборча комісія позбавляє партію «Свобода» можливості проконтролювати хід виборів.

«Судячи з того, як влада боїться спостерігачів на дільницях, масові фальсифікації будуть спрямовані проти кандидата від «Свободи», який лідирує на виборах до обласної ради», - переконані у «Свободі».

Натомість в ОВК кажуть, що відмовили у реєстрації спостерігачів бо вони не мають право голосу по цьому округу і відповідно до закону не можуть офіційно бути спостерігачами.

У прес-службі партії кажуть, що контролюватимуть перебіг виборів з представниками ЗМІ та довіреними особами від їхнього кандидата.

Нагадаємо, що у Червоноармійському районі найближчими вихідними пройдуть довибори до Житомирської обласної ради.

Вернуться назад