DataLife Engine > Політика > Стал відомо, хто фінансує Демократичний Альянс

Стал відомо, хто фінансує Демократичний Альянс


11.04. Разместил: yuriy
Партія Демократичний Альянс надала доступ до інформації про свої банківські рахунки всім бажаючим. На рахунках ‒ понад півмільйона. Кожна гривня, яка надійшла або була витрачена, відображається онлайн: http://bit.ly/DA_finance.

Основні джерела надходжень ‒ пожертви громадян та членські внески. Всі видатки Демократичного Альянсу також знаходяться в відкритому доступі.
«Наша партія фінансується громадянами і звітує перед ними. Ті, хто підтримує нас, вправі знати як витрачаються їх гроші», ‒ зазначають у Демократичному Альянсі.

Відкритість фінансів ДемАльянсу стала доброю практикою. Партія вже неодноразово публічно звітувала про свої кошти.

«Прозорість фінансування є першою ознакою чесності та порядності. Ми збирали гроші у простих людей: друзів, знайомих і навіть на вулиці. Ми прагнемо, щоб люди контролювали своїх обранців і демонструємо це на власному прикладі. Підконтрольний означає такий, що не має права на помилку» ‒ коментує рішення партії голова Житомирської обласної організації Демократичного Альянсу, Дмитро Ткачук.

У Демократичному Альянсі зазначають, що продовжуватимуть збирати внески на свою діяльність у громадян. Основні витрати партія здійснюватиме на підтримку антикорупційних ініціатив.

Вернуться назад