DataLife Engine > Політика > Житомиряни можуть звертатися в Антикорупційний комітет Народної ради України

Житомиряни можуть звертатися в Антикорупційний комітет Народної ради України


10.02. Разместил: yuriy
Житомиряни мають змогу направити матеріали та заяви про корупційні дії представників влади в приймальню Антикорупційного комітету.

Антикорупційний комітет Народної ради України створений для консолідації зусиль опозиційних політичних сил, громадських організацій, різного роду громадських ініціатив, ЗМІ, незалежних журналістів та окремих громадян з метою підготовки антикорупційної люстрації країни.

Основні напрямки діяльності: систематизація інформації про корупційну діяльність представників усіх гілок і всіх рівнів влади, зокрема політиків, державних службовців, депутатів і суддів усіх рівнів, співробітників НБУ і комерційних банків з державною участю, службовців органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, державних установ і підприємств, співробітників підприємств – монополістів та інших осіб, причетних до фінансових та майнових зловживань; підготовка списків для люстрації та міжнародних фінансових розслідувань, а також інші важливі напрямки роботи з метою підготовки антикорупційної люстрації України.

Прес-служба Житомирської обласної партійної організації "ВО"Батьківщина"

Вернуться назад