DataLife Engine > Політика > Житомирська «Українська Платформа» підвела підсумки своєї діяльності

Житомирська «Українська Платформа» підвела підсумки своєї діяльності


22.12. Разместил: yuriy
В день святого Миколая на Житомирщині голови районних та міських організацій політичної партії «Українська Платформа» зібралися на робочу нараду. Наприкінці року за традицією підводили підсумки вже виконаної роботи і намічали плани дій на майбутній рік. Про це інформує прес-служба «Українсько Платформм»

Сьогодні в області створено 19 райміськорганізацій партії, залишилося ще неохопленими 11 адміністративно-територіальних одиниць. На найближчому тижні в планах – проведення трьох Установчих Зборів. Загальна кількість членів партії – 1379 осіб (без врахування п’яти десятків людей, кандидатури на членство яких розглянуто останньою радою партії Житомирської обласної партійної організації).

Голова Житомирської обласної організації політичної партії «Українська Платформа» Тетяна Романовська наголосила на тому, що 2010 рік – ще більш відповідальний і доленосний. Адже в найближчий час потрібно завершити структурну розбудову «Української Платформи» в області та розпочинати активну фазу підготовки до місцевих виборів. «Від того, як ми зможемо затвердитися на політичному олімпі, буде залежати наша готовність до наступного кроку – парламентських виборів, - зазначила Тетяна Романовська. – Тому сьогодні потрібно працювати злагоджено, єдиною командою, на загальний результат».

Голова виконкому партії обласної організації Катерина Окунь підготувала керівникам партійних райміськорганізацій пакет документації зі зразками протоколів засідань, заяв до юстиції про створення місцевих осередків та зразком паспорту виборчої дільниці (для полегшення ведення обліку людей, що проживають на даній дільниці, та фіксування їхніх проблемних питань).

Наприкінці засідання Тетяна Романовська від імені голови політичної сили «Українська Платформа» Павла Жебрівського привітала всіх партійних активістів з наступаючими святами і подякувала за ініціативу та сміливість взяти на себе велику відповідальність починати розбудову політичної партії з «чистого листка».

Вернуться назад