DataLife Engine > Скандали > На Житомирщині затримано киянина за спробу підкупити офіцера СБУ

На Житомирщині затримано киянина за спробу підкупити офіцера СБУ


11.07. Разместил: yuriy
За процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури викрито особу на наданні неправомірної вигоди керівнику підрозділу Управління Служби безпеки України в Житомирській області (ч. 3 ст. 369 КК України).
На Житомирщині затримано киянина за спробу підкупити офіцера СБУ

За даними слідства, громадянин іншої держави - житель Київської області звернувся до керівника сектору Управління СБУ в області, запропонувавши йому 2000 доларів США за сприяння у безперешкодному отриманні дозвільних документів на проживання в Україні.

Правоохоронцями його затримано у порядку ст. 208 КПК України під час надання першої частини неправомірної вигоди на суму 1000 доларів США, неправомірну вигоду вилучено.

Наразі проводяться невідкладні слідчі дії.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводить Головне управління Нацполіції в області, за супроводу Головного управління внутрішньої безпеки СБУ.

Вернуться назад