DataLife Engine > Скандали > Скандал: Під Житомиром невідомі вивезли 10 КАМАЗів смердючих кишок зі скотобойні - мешканці б'ють на сполох

Скандал: Під Житомиром невідомі вивезли 10 КАМАЗів смердючих кишок зі скотобойні - мешканці б'ють на сполох


03.08. Разместил: yuriy
Житомирська область Мешканці села Новоселиця під Житомиром потерпають від величезної кількості нечистот, які були завезені на один з участків. За словами місцевих мешканців, протягом декількох днів на одну із земельних ділянок, навколо якої розташовані хати селян, завозили КАМАЗи із невідомою коричневою речовиною. Усього було завезено 10 машин і викинуто до 80 тонн нечистот.

Через деякий час мешканці забили на сполох, адже селом розповсюдився страшний трупний запах з аміаком. За словами селян, скоріше за все ці відходи мають бути використані як добриво. Примітно, що ні самі селяни, ні навіть у сільській раді не змогли назвати власника смердючої ділянки.

Спеціалісти-екологи, яких викликали, підтвердили, що смердючий вантаж є відходами зі скотобійні, скоріше за все є нутрощами великої рогатої худоби. Наразі вони займаються пошуками господаря ділянки.

Селяни в паніці, вони бояться, якщо підуть дощі, то відбудеться зсув ґрунту і нечистоти отруять воду у колодязях.

Вернуться назад