DataLife Engine > Топ-новини > Віталій Бунечко: Продовжуємо розвивати співпрацю з міжнародними партнерами

Віталій Бунечко: Продовжуємо розвивати співпрацю з міжнародними партнерами


30.11. Разместил: yuriy
29 листопада начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій разом з очільниками ОВА інших областей взяв участь в онлайн-нараді, яка відбулася під головуванням Президента України Володимира Зеленського.


Нарада була присвячена розвитку співробітництва областей України з іноземними партнерами, які виявляють готовність долучатися до програми відновлення України.


Адже важливим є не лише відбудова зруйнованої інфраструктури, а й економічне відновлення, тобто залучення іноземних інвесторів для розвитку бізнесу в країні.


«Житомирщина вже має гарний досвід співробітництва з Естонією у відбудові. А сьогодні ми мали можливість ознайомитися з тим, як Миколаївщина співпрацює з Данією», — зазначив Віталій Бунечко.


Відновлюємо Україну та наближаємо нашу Перемогу!

Віталій Бунечко: Продовжуємо розвивати співпрацю з міжнародними партнерами

Вернуться назад