Морська охорона проводить активні заходи із контролю за дотриманням законодавства України в зоні відповідальності

10.04 18:44    
Підрозділами Морської охорони проведено відстеження, опитування та огляд суден закордонного прямування, діяльність, маршрут прямування та інша інформація про які були віднесені до аналізу та оцінки ризиків.

Спільно із іншими структурами та службами, до компетенції яких віднесено протидію порушенням законодавства України, зокрема в прилеглій зоні, підрозділами Морської охорони проведено відстеження, опитування та огляд суден закордонного прямування, діяльність, маршрут прямування та інша інформація про які були віднесені до аналізу та оцінки ризиків. За результатами перевірок правопорушень не виявлено, але контроль та відстеження продовжуються.

Із нарощуванням навігаційної активності всіх видів плавзасобів, корабельно-катерний склад Морської охорони для забезпечення оперативного реагування на зміни та розвиток обстановки розосереджений у зоні відповідальності, зокрема в місцях тимчасового базування на віддалених ділянках та напрямках імовірного порушення прикордонного законодавства. Так, корабельно-катерні тактичні групи посилили патрулювання районів, що прилягають до адмінмежі із АР Крим, районів зосередження рибопромислових суден, якірних стоянок та зони безкоштовного очікування, де судна закордонного прямування накопичуються перед заходженням у порти.

У тісній взаємодії із прикордонною авіацією в районах активного руху суден проводиться моніторинг та викриття обстановки щодо захисту і забезпечення свободи відкритого моря, безпечного судноплавства, рибальства, проведення інших законних видів діяльності на морі. Протягом минулого тижня обстежено понад 3000 км кв. територіального моря та В(м)ЕЗ. Розпізнано 186 цілей, порушень не виявлено.

В зоні проведення операції Об’єднаних Сил, на Азові, бойові одиниці корабельно-катерного складу Морської охорони пройшли понад 300 морських миль, оглянули 20 суден. З урахуванням щільності виходів рибопромислових суден та плавзасобів, робота проводиться в рамках профілактичних заходів із посилення контролю за дотриманням прикордонного режиму в прибережних водах. А враховуючи аналіз обстановки в регіоні – і з метою недопущення провокативних та агресивних дій відносно рибопромислових суден з боку «сусідів по морю».

На Дунаю тривають однойменні спеціальні заходи із посиленого контролю прикордонного режиму та природоохоронного законодавства. В активній фазі «Дунай-2019» щільність патрулювання річкової ділянки збільшено вдвічі. Виявлено та розпізнано 173 цілі, оглянуто понад десяток маломірних плавзасобів, серед яких виявлено тільки одного порушника прикордонного законодавства. Отже, профілактична та роз’яснювальна робота серед місцевого населення на підготовчому етапі та постійна присутність Морської охорони на воді, діють позитивно – населення прикордонних районів все рідше припускається порушень.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:16
Прикордонний вухань Крош – справжня гордість охоронців ...
Сьогодні 16:02
Невдала «бізнес-модель по буковинськи». Прикордонники з ...
Сьогодні 12:01
Словаччина відновлює пропуск автобусів міжнародного спо ...
Сьогодні 10:12
Харьковские спасатели оказали помощь пострадавшей в ДТП
Сьогодні 10:11
За сутки в Хмельницкой области возникло восемь пожаров
30 липня 10:09
Прем’єр-міністр: Цієї зими необхідно довести спроможніс ...
30 липня 10:03
Денис Шмигаль: Середня зарплата в Україні склала рекорд ...
30 липня 09:57
Майже половина збитків на Дніпропетровщині і Кіровоград ...
30 липня 09:48
Прем’єр-міністр: Мета Уряду — фінансово оздоровити рино ...
30 липня 09:42
Душевная гармония и мистицизм: От карт таро – до амулет ...
29 липня 23:52
У Житомирі 21-річна дівчина хотіла стрибнути з мосту
29 липня 11:47
Багатомільйонні незаконні вирубки на півночі Житомирщин ...
29 липня 10:57
На Житомирщині вночі п'яний водій заїхав автомобілем п ...
28 липня 11:36
На Житомирщині розслідують пошкодження автомобіля місце ...
28 липня 09:25
Поліція розшукує автомобіль, який скоїв ДТП у Житомирі ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення