ЄС допомагає оптимізувати роботу українських прикордонників та митників

23.06 17:07    
З допомогою ЄС 26 українських прикордонників та митників, які стануть «агентами змін», навчалися як оптимізувати робочі процеси та отримати кращий результат, витративши менше ресурсів.

Днями відбулись тренінги для співробітників Державної прикордонної служби України та Державної митної служби України в межах проєкту «Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні (EU4IBM)». Проєкт фінансується Європейським Союзом.

Ці тренінги – перший невеликий крок на шляху до покращення процесів і процедур державних прикордонної та митної служб, що є частиною масштабної діяльності зі створення системи інтегрованого управління кордонами відповідно до європейських стандартів. Учасникам тренери презентували методологію та інструменти, що дозволяють переглянути, скоротити чи спростити робочі процеси з метою зменшення часу та оптимізації використання персоналу, ресурсів і зусиль організації, а отже, зрештою, давати кращі результати за менших витрат бюджетних коштів. Окрім того, очікується, що оптимізовані процеси будуть більш зручними, прозорими та перешкоджатимуть зловживанням владою та корупції.

«ЄС застосовує комплексний підхід у наданні підтримки Україні. Цей перший тренінг є початком доволі тривалої роботи, що потребуватиме критичної самооцінки, відкритості та готовності до змін, так само як і неухильності та завзяття щодо впровадження оптимізованих процесів у життя. Однак після завершення ця трансформація підвищить ефективність та якість роботи українських служб, що працюють на кордоні», – прокоментував Мартін Клауке, керівник секції «Ефективне врядування та демократизація» Представництва ЄС в Україні.

У наступні декілька тижнів команди, до складу яких увійдуть навчені співробітники Держприкордонслужби і Держмитслужби, а також національні та міжнародні експерти проєкту EU4IBM, розпочнуть аналіз та подальшу перебудову раніше визначених процесів, що належать до сфери інтегрованого управління кордонами.

«Аналіз та перебудова бізнес-процесів є важливим інструментом оптимізації роботи будь-якої організації, і цей підхід продемонстрував гарні результати у державах-членах ЄС. Ми раді, що ця ініціатива знайшла відгук серед наших партнерів. Як Державна прикордонна служба, так і Державна митна служба є потужними структурами, оптимізація діяльності яких неодмінно посилить економічні та інші можливості їхніх клієнтів. А їхні клієнти – це громадяни України», – пояснює керівник проєкту EU4IBM Арунас Адоменас.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:56
Поблизу кордону зі Словаччиною затримали нелегала-рецид ...
Сьогодні 15:22
У Маріуполі вихованці Міського Центру позашкільної робо ...
Сьогодні 14:57
Іспити складено успішно! Кінологи та їх напарники вируш ...
Сьогодні 11:05
Спасатели Кировоградщины потушили 2 пожара в частном се ...
Сьогодні 11:05
Харьковские спасатели помогли медикам освободить челове ...
Вчора 12:57
Дмитро Кулеба зустрівся із главою МЗС Мальти Еварістом ...
Вчора 12:54
В Україні зробили понад 2 млн щеплень проти COVID-19
Вчора 12:51
Заволодіння понад 400 тис грн жертви рейдерського захоп ...
Вчора 12:48
Прем’єр-міністр України й Міністр торгівлі та інтеграці ...
Вчора 12:45
З нового навчального року офіцерів оперативного та стра ...
18 червня 19:33
Як на Житомирщині з державного банку викрали 14 млн грн
17 червня 09:10
У Житомирі банківський працівник викрав понад 14 млн гр ...
15 червня 10:24
У Житомирі зникла 15-річна дівчинка - оголошено розшук
15 червня 09:46
У Житомирі дебошир, який бив матір, кинув ножа у поліце ...
15 червня 09:42
У Житомирі вночі молодики пограбували одесита
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення