DataLife Engine > Україна > На Харківщині на хабарі у 16 тис грн затримано землевпорядника

На Харківщині на хабарі у 16 тис грн затримано землевпорядника


10.03. Разместил: yuriy
Працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУМВС України в Харківській області затримали на «гарячому» - під час отримання хабара землевпорядника однієї з міських рад області.

Як повідомляє dzerkalo.info з посиланням на Прес-службу ГУБОЗ МВС України, зловмисник вимагав та отримав 16 тисяч гривень хабара від мешканця міста Харків за вирішення питання щодо виділення земельної ділянки площею 0.25 га. у місті Валки. За таку «винагороду» хабарник підготував необхідні документи та узгодив на користь харків’янина «земельне питання» з депутатами міськради та іншими посадовцями про виділення та приватизацію вказаної земельної ділянки.

За даним фактом прокуратура Харківської області порушила кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає до 10 років позбавлення волі.




Вернуться назад