DataLife Engine > Україна > Прикордонники перекрили канал контрабанди в Україну «Димедролу» в особливо великих розмірах

Прикордонники перекрили канал контрабанди в Україну «Димедролу» в особливо великих розмірах


27.05. Разместил: yuriy
Правоохоронці припинили діяльність злочинного угрупування, яке незаконно переміщувало «Димедрол» через придністровський сегмент кордону з Молдовою та реалізовувало препарат в Україні.

Оперативні співробітники Південного регіонального управління Держприкордонслужби України під процесуальним керівництвом прокуратури Одеської області викрили канал контрабанди сильнодіючої речовини «Димедрол» в особливо великих розмірах.

До складу злочинного угрупування, яке переправляло з придністровсього регіону в Україну сильнодіючий препарат, входило два громадянина Республіки Молдова та два громадянина України.

22 травня прикордонники затримали 4 осіб, які організували та здійснили незаконне переміщення в Україну близько 15 кг «Димедролу». За даним фактом СВ УСБУ в Одеській області розпочато кримінальне провадження за ст. 201 КК України «Контрабанда».

З метою викриття всіх причетних до постачання виявлених сильнодіючих речовин було проведено спеціальну операцію, в результаті якої в м. Любашівка Одеської області оперативні співробітники Держприкордонслужби України, слідчі СВ УСБУ в Одеській області, за силової підтримки спецпідрозділу «ДОЗОР», затримали замовника вказаної партії. Цей громадянин України реалізовував сильнодіючі речовини та наркотики на території України. Таким чином, правоохоронці ліквідували всі ланки злочинного ланцюга: від контрабандистів постачальників до замовника-реалізатора.

Нагадаємо, ст. 201 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацію майна.

В рамках кримінального провадження перевіряється також інформація щодо можливої причетності персоналу Держприкордонслужби до цієї контрабанди.

Вернуться назад