DataLife Engine > Україна > ДБР завершило досудове розслідування щодо втрати майже 90 тонн авіаційного палива ЗСУ

ДБР завершило досудове розслідування щодо втрати майже 90 тонн авіаційного палива ЗСУ


05.06. Разместил: yuriy
Працівники ДБР завершили досудове розслідування стосовно військовослужбовця, через службову недбалість якого частина втратила 89 тонн стратегічного авіаційного палива.

Обвинувальний акт скерований до суду.

У серпні 2022 року військовослужбовець, до обов’язків якого входило забезпечення зберігання паливно-мастильних матеріалів однієї з військових частин ЗСУ, не перевірив на щільність резервуар, куди було відвантажене авіаційне паливо. Через негерметичні клапани з резервуарів витекло майже 89 тонн рідини вартістю 6,5 млн грн.

Військовослужбовець обвинувачується у недбалому ставленні до військової служби, що спричинило тяжкі наслідки, вчинене в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 425 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді до 8 років позбавлення волі.

Процесуальне керівництво здійснює Одеська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону.

Вернуться назад