DataLife Engine > Україна > ДБР повідомило про підозру правоохоронцю, який отримав хабаря за закриття кримінального провадження

ДБР повідомило про підозру правоохоронцю, який отримав хабаря за закриття кримінального провадження


07.08. Разместил: yuriy
Працівники ДБР у співпраці з СБУ затримали заступника керівника правоохоронного органу на Львівщині під час отримання хабаря.

Як встановило слідство, він одержав від місцевого мешканця 1 тис. доларів США, за які пообіцяв посприяти в закритті кримінального провадження та зняття арешту з гусеничного трактора.

Громадянин кілька років тому придбав у приватної особи гусеничний трактор, однак не оформив на транспорт документів та не зняв з обліку. До того ж продавець не погодив продаж трактора зі своїми родичем-співвласником, який згодом заявив до поліції про крадіжку трактора.

Правоохоронні органи відкрили кримінальне провадження за цим фактом, в результаті чого трактор вилучили та арештували. Саме цю справу й обіцяв закрити правоохоронець. Затримали його під час отримання неправомірної вигоди.

Правоохоронцю вже повідомили про підозру в одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.

Подано клопотання про обрання йому запобіжного заходу та відсторонення від виконання обов’язків.

Процесуальне керівництво здійснює Львівська обласна прокуратура.

Вернуться назад