DataLife Engine > Україна > Наповнення бюджету у розрізі галузей економіки підприємствами Південного міжрегіонального управління ДПС по роботі з ВПП

Наповнення бюджету у розрізі галузей економіки підприємствами Південного міжрегіонального управління ДПС по роботі з ВПП


15.08. Разместил: yuriy
Як стало відомо https://ruporzt.com.ua/, протягом січня – липня 2023 року підприємствами, які перебувають на обліку у Південному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків, сплачено до Зведеного бюджету України понад 7,9 млрд гривень.

Найбільші податкові надходження по управлінню продовжують забезпечувати представники транспортної галузі, переробної промисловості, галузі АПК та торгівлі.

Так, підприємствами транспортної галузі до бюджетів усіх рівнів протягом січня – липня 2023 року забезпечено 2,3 млрд гривень, що на 610,2 млн грн більше за відповідний період торік.

Також переробна промисловість за перше півріччя поточного року сплатила майже 2,5 млрд грн до зведеного бюджету, що перевищує показники минулого року за відповідний період на суму понад 1 млрд гривень.

Підприємствами сільського господарства спрямовано до зведеного бюджету понад 1,3 млрд гривень, що на 119,4 млн гривень більше ніж за січень – липень 2022 року.

Разом з тим великі компанії оптової й роздрібної торгівлі до скарбниць усіх рівнів забезпечили понад 1,06 млрд гривень.

Вернуться назад