DataLife Engine > Україна > Руслан Стрілець: Частина території, яка найбільш постраждала від підриву Каховської ГЕС, вже забезпечена водою

Руслан Стрілець: Частина території, яка найбільш постраждала від підриву Каховської ГЕС, вже забезпечена водою


25.08. Разместил: yuriy
Частина території, яка найбільш постраждала від підриву Каховської ГЕС, вже забезпечена водою. Про це Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець повідомив у ефірі Національного телемарафону «Єдині новини».

«Після підриву Каховської ГЕС виникли певні складнощі з водою. Тому Уряд з резервного фонду виділив кошти для водозабезпечення населення Півдня. Загалом на такі заходи на чотири області було виділено майже 1 мільярд гривень. Частина цих територій вже забезпечена водою», – зазначив Руслан Стрілець.

Очільник Міндовкілля нагадав, що Уряд спростив процедуру проведення робіт із водозабезпечення регіонів. До прикладу, Дніпропетровщина вже завершила будівництво й облаштування запланованих свердловин. Підконтрольна частина Запорізької області наразі повністю забезпечена водою. А от на Херсонщині ситуація складніша через постійні обстріли та бомбардування. Втім заплановане буде реалізовано.

Також Руслан Стрілець розповів про:

– ситуацію з дровами на прийдешню зиму, чи вдасться забезпечити потреби українців;

– причини загибелі понад 1000 дельфінів в Чорному морі.

Вернуться назад