DataLife Engine > Україна > Юлія Лапутіна: 1750 ветеранів та членів їхніх сімей вже отримали кошти для придбання житла

Юлія Лапутіна: 1750 ветеранів та членів їхніх сімей вже отримали кошти для придбання житла


17.11. Разместил: yuriy
Компенсацію за житло на свої особисті рахунки цьогоріч отримали вже 1750 ветеранів та членів їхніх сімей, 204 з них вже придбали власні оселі. Про це повідомила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

Вона нагадала, що в цьому році Мінветеранів розподілило субвенції на виплату грошової компенсації для придбання житла за чотирма бюджетними програмами, які передбачені на 2023 рік.

“Мінветеранів зробило величезну роботу для розподілу 5,5 мільярдів гривень субвенцій для придбання житла. Вже 1750 осіб отримали кошти на свої особисті рахунки, 204 з них вже придбали собі житло. А завдяки спільній та продуктивній роботі з Офісом Президента України, Урядом, Міністерством фінансів, Мінветеранів вдалося передбачити у Державному бюджеті на наступний рік майже 5,75 мільярда гривень, що дозволить забезпечення житлом більше 2000 ветеранів війни, членів родин загиблих Захисників і Захисниць”, – зазначила Юлія Лапутіна.

Вернуться назад