DataLife Engine > Україна > Віталій Коваль відвідав ТОВ «Аерок»

Віталій Коваль відвідав ТОВ «Аерок»


05.01. Разместил: yuriy
Голова Фонду держмайна Віталій Коваль відвідав заводи ТОВ «Аерок», одного з найбільших виробників газобетонних виробів в Україні. Наприкінці 2023 року це підприємство було передане ФДМУ за рішенням Вищого антикорупційного суду.

ТОВ «Аерок» має виробничі потужності в Київській та Львівській областях. Фонд державного майна України – уповноважений орган з управління санкційними активами.

Мета Фонду – знайти проукраїнських власників, які запустять виробництво, створять нові робочі місця та дадуть поштовх для розвитку територій та відбудови України.

Реалізація санкційного майна буде відбуватись у прозорий та відкритий спосіб через аукціони. Кошти, отримані від продажу, будуть спрямовані до Фонду відновлення України. Санкційне майно має працювати на відновлення України.

Вернуться назад