DataLife Engine > Україна > У Рівному за співпрацю з окупантами засудили жительку Луганщини

У Рівному за співпрацю з окупантами засудили жительку Луганщини


17.01. Разместил: yuriy
Як стало відомо https://ruporzt.com.ua/, за публічного обвинувачення прокурорів Рівненської обласної прокуратури жительку Луганщини визнано винною у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Її заочно засуджено до 10 років ув’язнення з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади, державного управління, місцевого самоврядування пов’язані з соцзахистом та забезпеченням населення, в тому числі з соціальним страхуванням, строком 15 років та з конфіскацією майна.

Прокурори довели, що жителька міста Старобільськ Луганської області навесні 2022 року після тимчасової окупації міста вступила у змову з військами рф та підконтрольними їй представниками так званої «лнр».

Засуджена добровільно зайняла псевдопосаду «в.о. начальника управління пенсійного фонду лнр в Старобільському районі», що діє на тимчасово окупованій території України.

Засуджена наразі перебуває на непідконтрольній частині території України, тож початок строку відбування покарання буде обчислюватися з дати її затримання.

Досудове розслідування за спеціальною процедурою здійснювало Управління СБУ в Рівненській області.

Вернуться назад