DataLife Engine > Україна > 10 млрд грн доступних кредитів отримав бізнес від початку 2024 року

10 млрд грн доступних кредитів отримав бізнес від початку 2024 року


20.02. Разместил: yuriy
339 підприємців отримали минулого тижня кредити за програмою «Доступні кредити» на загальну суму 1,4 млрд грн. З початку 2024 року банки видали бізнесу майже 2500 кредитів на 10 млрд грн. Від початку дії програми (лютий 2020 року) було видано 81,4 тисячі кредитів на 277 млрд грн.

З початку 2024 року підприємці взяли найбільше доступних кредитів на поповнення обігових коштів – на 5 млрд грн. 2,2 млрд грн кредитів за програмою банки видали переробним підприємствам, 1,6 млрд грн – бізнесу, який працює в зоні високого воєнного ризику, 1,5 млн грн – на реалізацію інвестиційних проектів.

Найчастіше кредитуються за програмою підприємства, що працюють у сферах:

сільського господарства (48%);
оптової та роздрібної торгівлі (25%);
переробної промисловості (17%).

Серед регіонів лідерами за сумами укладених кредитних договорів є Львівська, Дніпропетровська, Одеська, Київська, Вінницька, Харківська області та м. Київ.

На сьогодні участь у програмі беруть 45 банків, найбільшу кількість кредитів від початку дії програми видали «Приватбанк» (37,1 тис.), «Ощадбанк» (12,3 тис.) та «Райффайзен Банк Аваль» (5,4 тис.).

Вернуться назад