DataLife Engine > Україна > У Києві судитимуть "махінаторів", які привласнили 13 млн грн ДК «Газ України»

У Києві судитимуть "махінаторів", які привласнили 13 млн грн ДК «Газ України»


06.09. Разместил: yuriy
Закінчено судове слідство у кримінальній справі стосовно членів угруповання, які підробили ряд документів з метою заволодіння коштами ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України»

За інформацією Прес-служби Генеральної прокуратури України, закінчено судове слідство у кримінальній справі за обвинуваченням організованої злочинної групи у складі 5 осіб, які у період з вересня 2005 по грудень 2006 року, шляхом зловживання своїм службовим становищем, підробили ряд документів з метою заволодіння коштами ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України» у сумі понад 13 млн. грн., та в подальшому легалізували їх, а також ухилилися від сплати податків на суму 4,3 млн. грн.

У судових дебатах 30.08.2010 державний обвинувач запропонував всіх підсудних визнати винними у вчиненні ряду злочинів, передбачених Кримінальним кодексом України, та остаточно за сукупністю злочинів всім підсудним призначити покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 4 до 14 років з конфіскацією майна.

Проголошення вироку у Печерському районному суді м. Києва заплановано на 13.09.2010.



Вернуться назад