DataLife Engine > Україна > Індонезія підтвердила акредитацію українських лабораторій для безперебійного експорту української сільськогосподарської продукції

Індонезія підтвердила акредитацію українських лабораторій для безперебійного експорту української сільськогосподарської продукції


28.02. Разместил: yuriy
Індонезійський Карантинний Орган поновив реєстрацію українських лабораторій як авторизованих установ для видачі сертифікатів про харчову безпеку українських сільськогосподарських продуктів.

Це іде мова про Одеську прикордонну державну контрольно-токсикологічну лабораторію з продовольчої безпеки Держпродспоживслужби та лабораторію ТОВ «Котекна Україна Лімітед» терміном на 3 роки.

Таким чином гарантовано подальші безперебійні поставки української сільськогосподарської продукції, насамперед пшениці, на ринок Індонезії.

«Це результат спільних дій дипломатів МЗС та фахівців Держпродспоживслужби. Спільно з заступником Голови Держпродспоживслужби Вадимом Чайковським підтримували постійний діалог з Індонезійським Карантинним Органом. Наші українські виробники можуть безперебійно експортувати свою продукцію», - підкреслив перший заступник Голови Держпродспоживслужби Олег Осіян.

Держпродспоживслужба продовжує сприяти та усувати технічні перешкоди в торгівлі, а також забезпечувати державні гарантії щодо дотримання вимог країн-партнерів.

Вернуться назад