DataLife Engine > Україна > БЕБ на Закарпатті повідомило про підозру посадовцю Держгеокадастру за незаконне відведення земельної ділянки

БЕБ на Закарпатті повідомило про підозру посадовцю Держгеокадастру за незаконне відведення земельної ділянки


03.03. Разместил: yuriy
Детективи Територіального управління БЕБ у Закарпатській області повідомило про підозру колишньому начальнику Управління Держгеокадастру у зловживанні службовим становищем.

Слідством встановлено, що посадовець, нехтуючи своїми повноваженнями та діючи в інтересах фізичної особи, погодив проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність з порушенням норм законодавства. Таким чином Закарпатській обласній державній адміністрації було завдано збитків на загальну суму понад 2 млн грн.

Наразі детективи БЕБ повідомили держслужбовцю про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст 364 та ч.1 ст 366 Кримінального кодексу України.

Процесуальне керівництво здійснюють прокурори Закарпатської обласної прокуратури


Вернуться назад