DataLife Engine > Україна > Прикордонники викрили співробітників ТЦК, які за 8 тисяч євро переправляли чоловіків у Румунію

Прикордонники викрили співробітників ТЦК, які за 8 тисяч євро переправляли чоловіків у Румунію


12.09. Разместил: yuriy

Офіцери відділу внутрішньої та власної безпеки Чернівецького прикордонного загону викрили схему незаконного переправлення чоловіків призовного віку через держкордон, до якої були причетні співробітники одного з територіальних центрів комплектування.

Двоє військовослужбовців підшукали «клієнтів» і планували доставити їх до кордону, використовуючи службове становище, після чого мали вказати маршрут у Румунію поза пунктами пропуску. Вартість «послуги» складала 8 тисяч євро з кожного.

Одного з ділків правоохоронці затримали під час отримання 3 тисяч євро завдатку. Згодом було затримано і його спільника.

Обох підозрюваних взято під варту на 60 діб із правом внесення застави. Їм інкримінується ч. 3 ст. 332 КК України (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України).

Заходи проводилися спільно з представниками Управління стратегічних розслідувань Національної поліції в Чернівецькій області, співробітниками Департаменту військової контррозвідки СБУ, Слідчого управління ГУНП в Чернівецькій області під процесуальним керівництвом Чернівецької спеціалізованої прокуратури в сфері оборони Західного регіону.


Вернуться назад