DataLife Engine > Україна > Незаконні порубки в Національному парку «Кармелюкове Поділля» – повідомлено про підозру групі осіб

Незаконні порубки в Національному парку «Кармелюкове Поділля» – повідомлено про підозру групі осіб


12.09. Разместил: yuriy

За процесуального керівництва Гайсинської окружної прокуратури трьом жителям Чечельницької громади повідомлено про підозру у здійсненні незаконної порубки на території Національного природного парку «Кармелюкове Поділля», перевезенні, зберіганні і збуті лісу за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 246 КК України).

За даними слідства, впродовж липня – вересня 2025 року чоловіки незаконно рубали дерева на заповідній території, вивозили ліс та продавали його.

Задокументовано 6 фактів незаконної діяльності «лісорубів», внаслідок якої завдано шкоди на понад 2,5 млн грн.

У них проведено обшуки під час яких вилучено грошові кошти, бензопили, вантажний автомобіль і незаконно здобуту деревину.

Наразі прокурором до суду скеровано клопотання про застосування щодо підозрюваних запобіжних заходів у виді тримання під вартою.

Досудове розслідування здійснюється слідчими слідчого відділення відділу поліції № 1 Гайсинського РУП ГУНП у Вінницькій області, оперативний супровід – Управління карного розшуку ГУНП у Вінницькій області.


Вернуться назад