DataLife Engine > Україна > Сергій Боєв та Ганна Гвоздяр презентували європейським партнерам пріоритети та спроможності ОПК

Сергій Боєв та Ганна Гвоздяр презентували європейським партнерам пріоритети та спроможності ОПК


14.11. Разместил: yuriy

Заступники Міністра оборони України Сергій Боєв та Ганна Гвоздяр провели зустріч із делегацією Робочої групи з питань промисловості Ради Європейського Союзу з метою обговорення шляхів посилення оборонно-промислового співробітництва.

Під час спілкування європейських партнерів ознайомили з актуальними потребами Сил оборони України та пріоритетами Міністерства оборони щодо розвитку вітчизняного ОПК.

«Завдяки допомозі іноземних партнерів наступного року Україна зможе зосередитися на ключових пріоритетах – виробництві безпілотників і ракет, посиленні протиповітряної оборони, розвитку засобів РЕБ і забезпеченні артилерійськими боєприпасами. Це дозволить суттєво посилити нашу обороноздатність», – зазначив Сергій Боєв.

Зі свого боку Ганна Гвоздяр наголосила на спроможностях вітчизняних зброярів.

«Якщо раніше український ОПК складався здебільшого з державних підприємств, то після повномасштабного вторгнення спостерігається справжній бум приватного сектору. Зокрема, сьогодні більшість виробників дронів, систем РЕБ та комплектуючих перебувають у приватній власності», – розповіла заступник Міністра оборони.

Загалом, за словами Ганни Гвоздяр, за умови фінансової підтримки від наших іноземних партнерів та повного завантаження українські зброярі здатні виробляти озброєння на $35 млрд.

Вернуться назад