DataLife Engine > Україна > Розтрати на державних тендерах: судитимуть керівників підрядних підприємств і посадовця Укрзалізниці

Розтрати на державних тендерах: судитимуть керівників підрядних підприємств і посадовця Укрзалізниці


02.03. Разместил: yuriy



Прокурори Дніпропетровської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно заступника начальника одного з підрозділів регіональної філії АТ «Укрзалізниця» та трьох директорів підрядних підприємств за фактами розтрати й заволодіння бюджетними коштами, а також службового підроблення (ч.ч. 4, 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, у 2021 році обвинувачені організували схему заволодіння коштами, виділеними на переоформлення документів щодо земельних ділянок, які перебувають у користуванні товариства.

Читайте також: Бухгалтерку, яка розтратила понад 770 тис. грн медичного закладу, засуджено до 5 років позбавлення волі -https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/237771-buhgalterku-yaka-roztratila-ponad-770-tis-grn-medichnogo-zakladu-zasudzheno-do-5-rokv-pozbavlennya-vol.html

Підконтрольні підприємства перемогли у державних тендерах та уклали договори з держпідприємством. Надалі їхні керівники внесли до актів виконаних робіт завідомо неправдиві відомості, зокрема щодо робіт, які фактично не виконувалися.

Попри обізнаність про недостовірність зазначених даних, посадовець підписав відповідні документи.

Унаслідок таких дій підрядники безпідставно отримали понад 1,7 млн грн бюджетних коштів.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.


Вернуться назад