DataLife Engine > Україна > Ухилення від сплати податків: в Одесі директорка відшкодувала 4,6 млн грн до бюджету

Ухилення від сплати податків: в Одесі директорка відшкодувала 4,6 млн грн до бюджету


18.03. Разместил: yuriy

Одеська обласна прокуратура скерувала до суду справу за фактом ухилення від сплати податків (ч. 1 ст. 212 КК України).

За даними слідства, упродовж 2024-2025 років директорка підприємства, що здійснює оптову торгівлю побутовими електротоварами та освітлювальним обладнанням через власний інтернет магазин, умисно ухилилася від сплати податків у значному розмірі шляхом внесення недостовірної відомостей до податкової звітності.

Висновком судово-економічної експертизи підтверджено збитки у вигляді несплачених податків на понад 4,6 млн грн.

Наразі несплачені кошти вже надійшли в повному обсязі до бюджету.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали детективи Територіального управління БЕБ в Одеській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину та не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено у законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.


Вернуться назад