DataLife Engine > Україна > До 15 років ув’язнення засуджено продавчиню зі Слов’янська, яка корегувала удари окупантів по підрозділах ЗСУ

До 15 років ув’язнення засуджено продавчиню зі Слов’янська, яка корегувала удари окупантів по підрозділах ЗСУ


24.03. Разместил: yuriy

Прокурори Донецької обласної прокуратури довели в суді вину мешканки Слов’янська у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). Її засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

У жовтні 2024 року продавчиня познайомилась з військовослужбовцем зс рф у забороненій соцмережі «Однокласники». Вона погодилась передавати йому дані про позиції українських захисників в населеному пункті та його околицях.

Засуджена детально описувала місця дислокації підрозділів ЗСУ, розповідала про місцезнаходження складів з боєприпасами і блокпостів Сил оборони в Краматорському районі, повідомляла про об’єкти критичної інфраструктури й напрямки руху військової техніки.

Розвіддані жінка дізнавалася під час розмов із знайомими й клієнтами в магазині, а також поїздок громадським транспортом.

Протиправну діяльність жінки припинено у червні минулого року. На вирок суду вона чекала під вартою. На суді своєї вини вона так і не визнала. Досудове розслідування - ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Вернуться назад