DataLife Engine > Україна > До суду скеровано справу щодо заволодіння земельними ділянками на Дніпропетровщині — обвинувачуються двоє братів
До суду скеровано справу щодо заволодіння земельними ділянками на Дніпропетровщині — обвинувачуються двоє братів24.04. Разместил: yuriy |
|
Прокурори Дніпропетровської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та направили до суду обвинувальні акти щодо незаконного заволодіння двома земельними ділянками комунальної власності. Загальні збитки громаді становлять 1,7 млн грн. Встановлено, що у 2023 році двоє обвинувачених орендували земельні ділянки для користування в однієї із селищних рад Дніпровського району. З метою привласнення цих територій вони підробили документи, зазначивши нібито наявність на них споруд. На підставі сфальсифікованих технічних паспортів обвинувачені ввели в експлуатацію фіктивні будівлі, що в подальшому стало підставою для реєстрації за ними права власності на земельні ділянки. Встановлено, що на вказаних ділянках не ведуться будівельні роботи та відсутні будь-які споруди. Їхні дії кваліфіковано як заволодіння чужим майном шляхом обману, вчинене за попередньою змовою групою осіб, а також використання підроблених документів (ч. 4 ст. 190, ч. 4 ст. 358 КК України). Досудове розслідування здійснювали слідчі СУ ГУНП в області за оперативного супроводу УСР у Дніпропетровській області ДСР НПУ. Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду. Нагадаємо, у квітні цього року до суду скеровано справу щодо незаконного переоформлення земель лісового фонду ДП «Ліси України» на Дніпропетровщині. Вернуться назад |