DataLife Engine > Україна > У Запоріжжі засуджено матір, яка продала сина для жебракування

У Запоріжжі засуджено матір, яка продала сина для жебракування


19.05. Разместил: yuriy

За публічного обвинувачення прокурорів Запорізької обласної прокуратури засуджено 59-річну матір, яка передала власну малолітню дитину для використання у жебракуванні.

Прокурори в суді довели, що після втрати роботи жінка спочатку використовувала свого 12-річного сина для збору грошей під виглядом благодійності, а в грудні 2020 року продала дитину сторонньому чоловіку для жебракування за грошову винагороду – 600 грн на день.

Факт злочину викрили завдяки небайдужому мешканцю Запоріжжя, який повідомив правоохоронцям про можливу експлуатацію дитини.

Правоохоронці затримали жінку, коли вона привела дитину “для продажу” та отримала кошти.

Дитину вилучили та надали допомогу у центрі соціально-психологічної реабілітації.

Суд визнав жінку винною у торгівлі людьми з метою експлуатації, вчиненій щодо малолітнього (ч. 3 ст. 149 КК України) та призначив покарання у виді 9 років позбавлення волі.

Нагадаємо: нещодавно прокурори Хустської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо 32-річної матері, яка домовилась передати покупцеві на два тижні власних малолітніх дітей для жебракування. За це жінка планувала отримати 1000 доларів США, по 500 доларів за кожну дитину.

Вернуться назад