DataLife Engine > Україна > 7 та 6 років за ґратами проведуть палії автівок військовослужбовців
7 та 6 років за ґратами проведуть палії автівок військовослужбовців21.05. Разместил: yuriy |
|
У липні 2024 року року у Рівному раніше судимі чоловіки облили легкозаймистою сумішшю та підпалили мікроавтобус Volkswagen T4, а наступної ночі – кросовер Hyundai SantaFe. Обидва авто належали військовослужбовцям ЗСУ. Замовлення на підпал автомобілів обвинувачені отримали у Telegram-каналі, за його виконання їм обіцяли 2000 доларів США. Грошей за виконане завдання їм не заплатили. Правоохоронці оперативно затримали спільників. Під час слідства вони перебували під вартою. Заступник керівника Рівненської обласної прокуратури в суді довів вину чоловіків у перешкоджанні законній діяльності ЗСУ та умисному знищенні чужого майна шляхом підпалу, вчинені за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 114-1, ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 194 КК України). Суд призначив одному з них покарання у вигляді 7 років ув’язнення, іншому – 6 років позбавлення волі. Вирок ще не набрав законної сили, сторони можуть оскаржити його в апеляційному суді. Нагадаємо, на Харківщині судитимуть наркозалежну жінку та її спільника, які на замовлення підпалили вантажівку українських військових, а на Запоріжжі до 15 років ув'язнення з конфіскацією майна засудили двох чоловіків, які передавали інформацію ворогу про українських військових та техніку, здійснили підпал на залізниці та виготовляли вибухівку. Вернуться назад |