DataLife Engine > Україна > Денис Шмигаль та генеральний директор Siemens Energy відвідали один з енергетичних об’єктів у Києві
Денис Шмигаль та генеральний директор Siemens Energy відвідали один з енергетичних об’єктів у Києві22.05. Разместил: yuriy |
|
Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр енергетики Денис Шмигаль разом із генеральним директором Siemens Energy Крістіаном Брухом відвідали один з енергетичних обʼєктів у Києві. Денис Шмигаль показав партнерам руйнування, спричинені російськими ударами, та подякував компанії за вагому підтримку цієї зими, яка допомогла українській енергосистемі вистояти. Обговорили підготовку до наступної зими, пріоритетні потреби українських енергокомпаній, а також розширення співпраці. Як відзначив Денис Шмигаль, Siemens Energy вже зараз є надійним партнером України у посиленні енергетичної стійкості. «Розраховуємо на розвиток спільних проєктів у сфері розподіленої та маневреної генерації, зміцненні мереж, модернізації підстанцій і впровадженні сучасних технологій», - наголосив очільник Міненерго. Вернуться назад |