DataLife Engine > Україна > Уряд дозволив використання систем оповіщення для оголошень про вшанування памʼяті
Уряд дозволив використання систем оповіщення для оголошень про вшанування памʼяті22.05. Разместил: yuriy |
|
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення, яке дозволяє використання систем оповіщення для проведення загальнонаціональної хвилини мовчання та заходів із вшанування пам’яті. Відтепер системи оповіщення щодня о 09:00 використовуватимуться для оголошення загальнонаціональної хвилини мовчання. Також їх залучатимуть під час всеукраїнської акції «Запали свічку», яка щороку проходить у четверту суботу листопада на вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років. «Формуємо нову культуру пам’яті. Щоденна хвилина мовчання — важлива її складова і прояв нашої поваги до полеглих Захисників і Захисниць, цивільних громадян», — зазначила Прем’єр-міністр України Юлія Свириденко. Вернуться назад |