DataLife Engine > Україна > Юлія Свириденко: Амбасадори безбар’єрності презентували на Уряді ключові проєкти, які реалізують разом із командами міністерств
Юлія Свириденко: Амбасадори безбар’єрності презентували на Уряді ключові проєкти, які реалізують разом із командами міністерств28.05. Разместил: yuriy |
|
Умежах тижня безбар’єрності Уряд продовжує роботу над створенням рівних можливостей для кожної людини. На тематичному засіданні Кабінету Міністрів під головуванням Прем’єр-міністра України Юлії Свириденко амбасадори безбар’єрності презентували ключові проєкти, які реалізують разом із командами міністерств у своїх сферах. Ветеран Денис Кривенко у співпраці з Мінсоцполітики та командою Superhumans допомагає людям, які проходять протезування, і працює над тим, щоб цей шлях був простішим і зрозумілішим. Ветеран, блогер і амбасадор безбар’єрності Олександр Терен через власний проєкт «Відвал ніг» привертає увагу до проекту Мінрозвитку «Рух без бар’єрів» і в цілому до безбар’єрності міського простору в Україні. Ветеран і колишній соліст Запорізької обласної філармонії, заслужений артист України, резидент платформи Культурні сили — Юрій Іваськевич після реабілітації долучився до реалізації проєктів Мінкульту як амбасадор безбар'єрності. Ветеран Руслан Топчан у співпраці з Мінветеранів займається підтримкою ветеранів і демобілізованих, допомагає з питаннями протезування та психологічної підтримки. Також він запустив інклюзивний спортивний майданчик і соціальний транспорт для людей із порушенням руху. Амбасадорка безбар’єрності МОН Олена Пшенична працює над проєктом «КРОК», щоб діти та молодь, які потребують додаткової підтримки в навчанні та переході до професійного життя, мали чіткий і безперервний маршрут. Заступник медичного директора з розвитку реабілітаційної служби львівської лікарні «Охматдит» Сергій Худа працює над розвитком сучасної системи дитячої реабілітації в Україні, впровадженням доказових підходів та мультидисциплінарної допомоги, бере участь у розробці стандартів реабілітаційної допомоги спільно з МОЗ України, а також долучений до реалізації напрямів Національної стратегії безбар’єрності. «Дякую кожному амбасадору й амбасадорці за системну роботу над головним принципом безбар’єрності — рівними можливостями для кожної людини. Окрема подяка Першій леді Олені Зеленській та Тетяні Ломакіній за координацію та постійну увагу до цієї теми», – подякувала Юлія Свириденко. Вернуться назад |