DataLife Engine > Україна > Прокуратура повернула Харкову понад 2 га земель громади
Прокуратура повернула Харкову понад 2 га земель громади29.05. Разместил: yuriy |
|
У Харкові завдяки втручанню прокуратури орендар, який роками користувався комунальною землею, не виконуючи умов договору, повернув її у відання громади. Встановлено, що Харківська міська рада передала товариству з обмеженою відповідальністю в оренду земельну ділянку для реконструкції з будівництвом навісів, толочного та вантажно-розвантажувального майданчика та автостоянки. Йдеться про комунальну землю вартістю понад 90 млн гривень і площею майже 2 га, розташовану на проспекті Героїв Харкова. Однак протягом багатьох років підприємство не виконувало умови угоди: реконструкцію нежитлових споруд та будівництво виробничих і складських приміщень не розпочато, дозвільних документів не отримано, а всі об’єкти нерухомості на ділянці — знищено. При цьому, договір оренди був чинним до 2030 року. Вказані порушення стали підставою для звернення керівника Немишлянської окружної прокуратури м. Харкова до суду з позовною заявою в інтересах держави до підприємства про розірвання договору оренди земельної ділянки та повернення її територіальній громаді. Після відкриття провадження у справі відповідач ужив заходів щодо повернення землі. Рішенням Харківської міської ради припинено право користування спірною ділянкою за добровільною відмовою товариства, а договір оренди визнано таким, що втратив чинність. У зв’язку з цим Господарський суд Дніпропетровської області закрив провадження у справі. Вернуться назад |