DataLife Engine > Україна > За рубку ліса на майже 2 млн грн судитимуть трьох спільників
За рубку ліса на майже 2 млн грн судитимуть трьох спільників12.06. Разместил: yuriy |
|
Прокурори Дніпропетровської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно трьох мешканців м. Дніпра. Їхні дії кваліфіковано за ч. 4 ст. 246 КК України. Встановлено, що у липні 2025 року один із обвинувачених організував схему незаконної вирубки лісу та залучив до протиправної діяльності ще двох спільників. Упродовж шести місяців чоловіки без жодних дозвільних документів вирубували дерева у захисних лісосмугах Дніпровського району та збували її на території області як готову сировину. У січні 2026 року чоловіків викрили. Наразі двоє обвинувачених перебувають під вартою, ще один — під цілодобовим домашнім арештом. За даними слідства, внаслідок незаконної вирубки довкіллю завдано збитків на суму майже 2 млн грн. Під час санкціонованих обшуків за місцями проживання обвинувачених та у складських приміщеннях вилучено понад 110 кубометрів деревини, бензопили та документацію, що підтверджує протиправну діяльність. Досудове розслідування здійснювали слідчі СУ ГУНП в Дніпропетровській області за оперативного супроводу УКР ГУНП в області. Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду. Вернуться назад |